Android HaberleriAndroid Telefonlar

Huawei G628 ve Oppo U3 Piyasaya Girmeye Hazır!


Akıllı cihaz piyasasına iki yeni telefon daha dahil oluyor. Bunlardan birisi Huawei markası olan G628 diğeri de kendini ispatlamaya çalışan Oppo U3 akıllı cihazı. Huawei G628 ve Oppo U3′ ü birleştiren nedir? Basit bir cevap, chipset. Her ikisi de aslında 1.7 GHz 64-bit ve LTE bağlantısı olan okta çekirdekli işlemci entegre eden MediaTek MT6752 ile kurulmuşlardır. Huawei G628 ve Oppo U3‘ü sırayla inceleyelim.

Huawei G628

Huawei-G628-Akilli-Cihaz

Huawei G628 Çinli üretici Huawei markasının yeni akıllı telefonudur ve yukarıdaki resimde görebilirsiniz. Yukarıda gösterilenlerden ilave ek olarak, 5 “HD ekran, 1 GB RAM, 8 ve 2 MP iki kamera ve EMUI 2.3 ile Android 4.4.4 teknik özellikleridir. Bu telefonlar yaklaşık 1.000 yuan (Çin parası) civarında, yani 136 € fiyatına olacaklar.

Oppo U3

oppo-u3-1

Şimdi gelelim Oppo U3 telefonlarına ve teknik özellliklerini görelim: Full HD çözünürlüğe sahip 5.9-inç ekran, okta-çekirdekli işlemci 1.7 GHz (üreticisi hala bilinmeyen, biz Mediatek – ten şüpheleniyoruz), 2 GB RAM ve dahili bellek 16 GB (microSD üzerinden genişletilebilir). Bu iki cihazda kısa bir zaman sonra piyasaya girecek ve akıllı telefon piyasasında bir kullanıcı kitlesine sahip olabilecek özellikte gözüküyorlar.


İlginizi Çekebilir
Android Telefonlar

Samsung Müzik Bulma Özelliği Nedir?

Akıllı telefonunuzda dinlediğiniz herhangi bir müziğin veya sesin kime ait olduğunu öğrenmek…
Read more
Android Telefonlar

Samsung Notları Aktarma Nasıl Yapılır?

Notlar, yeni nesil cep defterleridir. Herhangi bir konu hakkında bir not alacaksak, hemen akıllı…
Read more
Android Telefonlar

Samsung Telefondan Tablete Görüntü Aktarma Nasıl Yapılır?

Tabletler, telefonlara göre daha büyük ekrana sahip olduğu için video veya görüntü depolamak…
Read more

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *