Teknoloji Haberleri

Google Pixel Tablet Resimleri ve Çıkış Tarihi


2023 başlarında gelmesi beklenen Google Pixel Tablet ile ilgili bazı teknik özellikler geçtiğimiz haftalarda sızdırılmıştı. Bu sızdırılan bilgiler ve resimlerle birlikte Google’ın yeni çıkaracağı tablet ile ilgili bir fikir sahibi olabilmek şimdiden mümkün görünüyor.

Google tablet nasıl görünecek?

Sızıntı tanınmış bir Twitter kullanıcısı tarafından geldi. Attığı bir tweet’te Facebook Merketplace’de satışa sunduğun cihazın bazı fotoğraflarını yayınladı. Yayınlanan fotoğraflar, Google bir kaç önce gerçekleştirdiği Mountain View konferansında tanıttığı tasarımı doğruluyor. Bununla birlikte fotoğraflar, tabletin grafik ara yüzünü hakkında resmi olmasa da bazı göstergeleri veriyor.

Ne Gibi Özellikleri Olacak?

Yeni kurulduğu zaman varsayılan uygulama düzenini rahat bir şekilde görebilmekteyiz. Cihazın arama çubuğunun yanında Gmail, Youtube, Chrome ve Fotoğraflar yer alıyor. Ve diğer menülerde ise Google’ın kullanıcıların ilgisini çekebileceğini düşündüğü uygulama önerilerini bulunduruyor. En üst sıra ise Haritalar, Google Play Store ve Kameradan oluşuyor.

Yazılım tarafına geldiğimizde, fotoğraflarda görebildiğimiz cihazın 256 GB’lık bir varyant olduğu ve pili %70’de olup, tahmini 16 saatin biraz altında olduğu düşünülüyor. Ayrıca sızıntı sayesinde tabletin Nest Hub Max’in tabanını kaplayan bir şarj hoparlörü yuvasına yani şarj istasyonuna da göz atmamıza imkan veriyor.

İlginizi Çekebilir  Skype Mobil Grup Konuşmasını Aktif Hale Getirdi!

Google Pixel Tablet çıkış tarihi ne zaman olacak?

Google Pixel Tablet

Pixel tablet’in resmi tanıtımı için henüz bir kesin tarih yok. Ancak 2023 yılının başı için söz verilmiş durumda. Gördüğümüz resimlerden artık cihazın çok az eksiğinin kaldığını ve resmi sunum için çok fazla beklenilmeyeceğini tahmin ediyoruz.


İlginizi Çekebilir
Teknoloji Haberleri

Android 13 Kullanan Telefonlar: Sadece %5.2

Android 13, 2021 yılının Ağustos ayında tanıtımı yapılan Android işletim sisteminin en son…
Read more
Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S23 Fiyatları Belli Oldu! [S23, S23+, S23 Ultra]

Koreli teknoloji devi Samsung, bir kaç gün önce Samsung Galaxy S23 serisinin 1 Şubat 2023…
Read more
Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S23 Ultra Görüntüleri Sızdı!

Samsung’un 1 Şubat 2023 günü tanıtacağı S23 serisi için yeni sızıntılar ortaya…
Read more

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *