Android Oyunlar

Android Moda İle İlgili En İyi Oyunlar


Android üzerinde moda ilgili pek çok oyun bulunuyor. Bu oyunlardan en çok öne çıkan Covet Fashion oyunudur. Bu oyundaki en temel amaç, karakterlere gerçek kıyafet kullanarak onları giydirmek.

Akıllı telefonlarda moda severlerin oldukça ilgisini çekecek bir oyundur, Covet Fashion. Benzerlerine göre bir üst kalitede olan bu oyunu dilerseniz satın alabilirsiniz. Modadan hoşlananların beğenisini kazanan Covet Fashion, oyununu dilerseniz ücretsiz olarak da oynayabilirsiniz.

İşte size en iyi android moda oyunu

Covet Fashion Oyunu

Buradaki oyunun en temel amacı, oyunda bulunan karakterlere en uygun kombinleri giydirmek. Giydirmiş olduğunuz karakterler diğer kullanıcıların oylarına sunulacak. Karakteriniz ne kadar beğeni oyu alırsa, o kadar top listesine girme ihtimaliniz artar. Bu şekilde de karakteriniz yavaş yavaş göz önünde olmaya başlar. Oyunda bulunan bütün kıyafetler gerçek dünyadaki markalardan alınmıştır. Bu sayede karakterlerinizin gerçek elbiseler giydiğine emin olabilirsiniz.

Karakterlerinize giydirdiğiniz kombinleri satın alabilirsiniz. Kıyafetin satıldığı mağazaya girerek, çeşitli kıyafetleri inceleyebilirsiniz. Bu oyunu daha kaliteli bir hale sokuyor.

Oyunun Türkçe dil seçeneği bulunmuyor. Aynı zamanda oyunu sadece internetin olduğu ortamlarda kullanmanız oyunun dezavantajları arasında yer alıyor. Ara yüzünün kolay kullanılması, oyunda kullanıcılara geniş seçenekler sunulması, bu eksikleri hissettirmiyor.

Kullanıcı olarak sizler arkadaşlarınızın gardıroplarını görebilir, oylayabilir dilerseniz de önerilerde bulunabilirsiniz. Bu da oyunda gerçek arkadaşlıkların kurulma ihtimalini oluşturuyor. Covet Fashion moda tutkunlarının tercih edeceği oyunların başında geliyor.


İlginizi Çekebilir
Android Oyunlar

Roblox Satın Alma Geçmişi Nerede?

Akıllı telefonların her geçen gün gelişmesi ile birlikte en çok aşama kaydeden piyasalardan…
Read more
Android Oyunlar

En Yeni Android Savaş Oyunları

Akıllı telefonlarda, kullanıcıların rahatça ve özgürce oynayabileceği çeşitli savaş…
Read more
Android OyunlarAndroid Uygulamalar

Yüzüklerin Efendisi Lego Oyunu Artık Android Telefonlarda!

Tüm dünya’da harika bir beğeni toplayan Yüzüklerin Efendisi filmini yaşamak ister…
Read more

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *