Mobil Dünya

Xiaomi MIUI 14 Ne Zaman Çıkacak?


Teknoloji devi Çinli şirket Xiaomi yeni amiral gemileri olan Xiaomi 13 ve 13 Pro telefonlarını 12 aralık günü tanıttı. Bu tanıtım 1 Aralık olarak planlansa da şirket tarafından ertelenmişti. Bugün ki dev tanıtımda Çinli şirket yeni ara yüzü MIUI 14 tanıtımını da gerçekleştirdi ve müjdeyi verdi.

Xiaomi MIUI 14 Ne Zaman Çıkacak?

Çinli teknoloji devinin en ünlü blog sitelerinden birisi olan Weibo’da ki resmi tanıtıma göre, MIUI 14 ilk olarak Xiaomi tarafından Xiaomi 12s Ultra , Xiaomi 12S Pro , Xiaomi 12S , Xiaomi 12 Pro , Xiaomi 12 Pro Dimensity Edition , Xiaomi 12 , Xiaomi MIX’e sunulacağı açıklandı. Tanıtım etkinliği sırasında yapılan duyuruya göre Ocak 2023’de artık yerini alacak. Bu tarihten itibaren ise Fold 2 , Redmi K50 Pro , Redmi K50 Extreme Edition, Redmi K50 Gaming Edition ve Redmi K50 cihazlarına da MIUI 14 geleceği bildirildi.

Tabletler ile ilgili MIUI 14 güncellemesi Nisan 2023’ten itibaren başlayacak ve Mi Pad 5 Pro 12.4 , Mi Pad 5 Pro 5G , Mi Pad 5 Pro (Wi-Fi) , Mi Pad 5 ve Redmi Pad cihazlarına getirilecek.

Çinli şirket MIUI 14 güncellemesini almaya uygun diğer cihazlarla ilgili farklı bir liste açıklamadı. Tüm kullanıcıların merakla beklediği soru olan Xiaomi MIUI 14 Ne Zaman Çıkacak sorusu Ocak 2023 ile kesinleşmiş oldu. Önümüzde ki günlerde mutlaka şirket farklı yeni bilgileri kullanıcılarına verecektir.


İlginizi Çekebilir
Mobil Dünya

GB Whatsapp Plus Özellikleri Nelerdir? [Detaylı Liste]

GB Whatsapp Plus, Android uygulama marketi Play Store üzerinden ve APK dosyası olarak…
Read more
Mobil Dünya

Pil Şişmesi Çözümü Var mı?

Akıllı telefonda sık yaşanan sorunlardan birisi pil sorunlarıdır. Telefona enerji sağlayan ve…
Read more
Mobil Dünya

Powerbank Kaç mAh Alınmalı? [Nedenleri]

Powerbank, yani taşınabilir şarj cihazları piliniz için bir depo görevi görmektedir. Bu…
Read more

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *