Android TelefonlarMobil Dünya

Xiaomi Mi Note ve Xiaomi Mi Note Pro Akıllı Telefonlarının Özellikleri


Xiaomi Mi Note Pro akıllı telefonu nihayet son günlerde ortaya çıkan bir çok söylentiden sonra kendisinin ekonomik varyantı olan Xiaomi Mi Note telefonu ile birlikte resmi olarak sunuldu. Xiaomi Mi Note Pro, şu anda dolaşımda olan en güçlü telefonlar gibi Çinli üreticinin bu kadar yüksek teknik özelliklere sahip ilk akıllı telefonudur.

Xiaomi Mi Note Kaliteli İşlemci Sunuyor

Adı tesadüfi değildir ve aslında, güçlü 64-bit okta çekirdek Snapdragon 810 işlemci, QHD çözünürlüklü (1440 x 2560 piksel ve 515 PPI) 5.7-inç ekrana ve Adreno 430 grafik işlemciye sahiptir. Bundan ilave 64 GB eMMC 5.0 depolamasına, 4 GB RAM LPDDR4, LTE Cat. 9 bağlantısına, OIS ile 13 MP arka kamera ve 3090 mAh bataryaya sahip. Çinde 3,299 yuan, yani yaklaşık 452 € fiyata pazara sunulacaktır.

Ve Ucuz…

xiaomi-mi-note-pro-resim

Şimdi ekonomik varyantı olan Xiaomi Mi Note telefonlarına geçelim. Bu telefonlar da 5.7-inç ekrana sahip, ancak FHD çözünürlükle (1080 x 1920 piksel) ve kenarları arka tarafını da koruyan Gorilla Glass 3 camıyla kaplı.
32-bit dörd çekirdekli Snapdragon 801 işlemciye, Adreno 330 grafik işlemci, 3 GB RAM, 16/64 GB depolama, OIS ile 13 MP Sony arka kamerasına ve çift LED flaşlı 4 MP ön kameraya, çift SIM ve çift-LTE bağlantısı ve 3000 mAh pile sahip.

Çin de bu telefon 2,299 yuan, yaklaşık 315 Euro fiyata satışta olacaktır. Umarız her iki telefon bizde de satışa sunulur ve fazla yüksek fiyata değil.


İlginizi Çekebilir
Android Telefonlar

Samsung Müzik Bulma Özelliği Nedir?

Akıllı telefonunuzda dinlediğiniz herhangi bir müziğin veya sesin kime ait olduğunu öğrenmek…
Read more
Android Telefonlar

Samsung Notları Aktarma Nasıl Yapılır?

Notlar, yeni nesil cep defterleridir. Herhangi bir konu hakkında bir not alacaksak, hemen akıllı…
Read more
Android Telefonlar

Samsung Telefondan Tablete Görüntü Aktarma Nasıl Yapılır?

Tabletler, telefonlara göre daha büyük ekrana sahip olduğu için video veya görüntü depolamak…
Read more

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *