Mobil Dünya

WeQR Durdu Hatası [ÇÖZÜM]


Android telefonlarda çok fazla karşılaşılmayan hatta nadir diyeceğimiz hatalar arasında yer alan WeQR durdu hatası ile ilgili bu makalemizde bazı çözüm yolları sunacağız. WeQR durdu hatası için yabancı forumlarda iki çözüm sunulmaktadır.

WeQR Durdu Hatası Çözümü

Eğer bu hatayı alıyorsanız ilk olarak yapmanız gereken; telefonunuzu güvenlik modunda açmanız olacaktır. Güvenli mod ekranı karşınıza çıkmalı ve telefon güvenli modda çalışmalıdır. Telefonunuzu güvenli modda çalıştırdıktan sonra yapmanız gereken hata aldığınız yere gelip bu hatayı tekrar alıp almamanızı denemektir. Eğer hatayı almıyorsanız bu sorunun nedeni “yüklemiş olduğunuz bir uygulama veya sistem” ile ilgili olduğundandır. Bunun için de gözünüze çarpan sıkıntılı olarak gördüğünüz uygulamayı kaldırabilirsiniz.

Eğer güvenli modda’da kaybolmadıysa, sorun donanım ve yazılımsal bir hatadan kaynaklanmaktadır. Hızlı bir şekilde telefonunuzu bakıma yollayabilirsiniz. Yabancı forumların tamamında üzerinde durulan iki durum budur ve çözüm yolunu bu yolla yakalanmıştır. Umarım sizde de sorun düzelecektir.


İlginizi Çekebilir
Mobil Dünya

GB Whatsapp Plus Özellikleri Nelerdir? [Detaylı Liste]

GB Whatsapp Plus, Android uygulama marketi Play Store üzerinden ve APK dosyası olarak…
Read more
Mobil Dünya

Pil Şişmesi Çözümü Var mı?

Akıllı telefonda sık yaşanan sorunlardan birisi pil sorunlarıdır. Telefona enerji sağlayan ve…
Read more
Mobil Dünya

Powerbank Kaç mAh Alınmalı? [Nedenleri]

Powerbank, yani taşınabilir şarj cihazları piliniz için bir depo görevi görmektedir. Bu…
Read more

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *