Android Telefonlar

Telefonda Tiff Dosyası Nasıl Açılır? [3 Farklı Yöntem]


Akıllı telefonlarımıza indirdiğimiz bazı dosyalarımız, telefonun varsayılan özellikleri ile açılamayabilir. Bu durumda ek yardımcılar kullanarak bu dosyaları açma yoluna gidebiliriz. Bu ek yardımcılarda hiç şüphesiz Google Play Store’de yer alan uygulamalardır. Tiff uzantılı dosyalarda bu kategori içerisinde yer alır ve cihazın kendi özellikleri ile açılmamaktadır. Peki Telefonda Tiff Dosyası Nasıl Açılır? şimdi buna bakalım.

Telefonda Tiff Dosyası Nasıl Açılır?

Telefonda Tiff Dosyası Nasıl Açılır

  • Bir TIFF görüntüleyici uygulaması indirin: Uygulama market üzerinden cihazınıza bir Tiff dosyaları görüntülemenizi sağlayacak uygulama yükleyin. Sizlere kolaylık olması açısından markette hem puanı yüksek hem de kaliteli uygulamanın linkine buradan ulaşabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak tiff dosyasını rahatlıkla açabilirsiniz.
  • Dosya yöneticisi uygulaması kullanın: Android cihazların çoğunda “Dosyalar” veya “Dosyalarım” gibi varsayılan dosya yöneticisi uygulaması ile gelir. Cihazınızda ki Tiff dosyasını bulmak ve açmak için bu uygulamaları kullanabilirsiniz.
  • Görüntü düzenleme uygulaması kullanın: Adobe Photoshop Express gibi bazı görüntü düzenleme uygulamaları, Tiff uzantılı dosyaları açmanıza ve özelleştirmenize yardımcı olur. Bu uygulamalardan herhangi birini kullanmak için Google Play Store üzerinden uygulamayı yükleyip daha sonrasında Tiff uzantılı dosyalarınızı açmak için kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
Android Telefonlar

Samsung Müzik Bulma Özelliği Nedir?

Akıllı telefonunuzda dinlediğiniz herhangi bir müziğin veya sesin kime ait olduğunu öğrenmek…
Read more
Android Telefonlar

Samsung Notları Aktarma Nasıl Yapılır?

Notlar, yeni nesil cep defterleridir. Herhangi bir konu hakkında bir not alacaksak, hemen akıllı…
Read more
Android Telefonlar

Samsung Telefondan Tablete Görüntü Aktarma Nasıl Yapılır?

Tabletler, telefonlara göre daha büyük ekrana sahip olduğu için video veya görüntü depolamak…
Read more

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *