Android Uygulamalar

Tango Uygulaması: Hem Görüntülü Hem de Sesli Sohbet İmkanı


tango-uygulamasi

Tango ile akıllı telefonunuzun internete bağlanabildiği her yerde sevdikleriniz ile görüntülü konuşmanın zevkine başlayabilirsiniz. Tango ücretsiz olarak kullanıcılarına görüntülü konuşma imkanı sunan bir mobil uygulamadır. Tango kullanımı da son derece basittir. Sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile Tango üzerinden görüntülü konuşmak istiyorsanız yapılması gereken hem sizin telefonunuz da hem de konuşacağınız arkadaşınızın telefonun da Tango uygulamasının kurulu olmasıdır.

Tango uygulamasını Apple Store’da bulabileceğiniz gibi Android Market’te de bulabilirsiniz. Tango’yu ücretsiz bir şekilde indirerek saniyeler içerisinde Tango hesabınızı oluşturabilirsiniz. Ve istediğiniz bir arkadaşınızı kısa mesaj yolu ile veya bir e-mail ile davet etme imkanınız da bulunmaktadır. Eğer arkadaşınız dan davet aldıysanız da bu daveti bir tık dokunuş ile kabul edip uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Tango’yu yüklediğiniz zaman aynı WhatsApp’da ki gibi rehberiniz’de Tango uygulaması yüklü arkadaşlarınızın listesi direk olarak listenizde çıkacaktır. Ayrıca Tango uygulaması sadece telefona değil, bilgisayarlara da kurulmaktadır. Bu programı bilgisayara yükleyip görüntülü ve sesli arama yapabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir
Android Uygulamalar

Android Whatsapp Avatar Oluşturma Nasıl Yapılır?

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarını elinde bulunduran Meta, Whatsapp Avatar…
Read more
Android Uygulamalar

Google Maps Çevrimdışı Nasıl Kullanılır?

Google Maps, yani Google Haritalar belki de son yılların en önemli yazılımlarından birisidir.
Read more
Android Uygulamalar

Samsung Galaxy Store Uygulama İndirmiyor ÇÖZÜMÜ

Samsung akıllı telefonlarda varsayılan olarak gelen Samsung Galaxy Store son yıllarda kendisini…
Read more

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *