Teknoloji Haberleri

Polaroid L7 ve L10 ile İki Yeni Tableti Piyasaya Sürdü!


Polaroid-L10-tablet

Polaroid iyi özellik, ucuz tablet fikri ile piyasaya L7 ve L10 adında iki yeni tablet sürdü. Tabletlerin bir çok özelliği öne çıkıyor ancak Android 5.0 sürümü ile gelmesi gözleri üzerinde toplamaya yetti. İsimlerinden de anladığımız gibi bu tabletlerden birisi 7, diğeriyse 10 inc ekrana sahip ve Android 5.0 Lollipop sürümü ile donatılmıştır.

Hala detaylı teknik özellikleri ile ilgili açıklama yapılmazken, tek bildiğimiz her iki tablet Polaroidin “süper hızlı dört çekirdekli” olarak tanımladığı bir işlemci kullanıyor olmasıdır. Ama hala bu işlemcinin yapımcısı açıklanmamıştır. Bağlantı olarak sadece WiFi ve Bluetooth bağlantıları mevcut. Daha iyi bir verim elde etmek için hoparlörleri önde koyulmuştur ve hem ön hem de arka kameraya sahip olacağı bekleniyor.

Ekranın çözünürlüğü, dahili bellek ve RAM, ne de pil kapasitesi ile ilgili başka hiçbir detay açıklanmamış olarak kalıyor. Tek bilgi fiyatlarıyla ilgilidir ki, L7 modeli için 99 $ ve L10 için 149 $ – dır. Özellikle 10 ” modeli fazla bekleniyor, ancak kesin teknik özelliklerini bilmeden, bu iki ürünün kalitesini değerlendirmek zordur.


İlginizi Çekebilir
Teknoloji Haberleri

Android 13 Kullanan Telefonlar: Sadece %5.2

Android 13, 2021 yılının Ağustos ayında tanıtımı yapılan Android işletim sisteminin en son…
Read more
Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S23 Fiyatları Belli Oldu! [S23, S23+, S23 Ultra]

Koreli teknoloji devi Samsung, bir kaç gün önce Samsung Galaxy S23 serisinin 1 Şubat 2023…
Read more
Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S23 Ultra Görüntüleri Sızdı!

Samsung’un 1 Şubat 2023 günü tanıtacağı S23 serisi için yeni sızıntılar ortaya…
Read more

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *