Mobil DünyaTeknoloji Haberleri

Meizu Pro 6s Özellikleri ve Çıkış Tarihi


Meizu başkan yardımcısı Li Nan’ın Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu şirketinin bir sonraki telefonu olan Meizu Pro 6s akıllı telefonlarının SoC MediaTek MediaTek Helio X25 veya MediaTek Helio P20 kullanacağını söylemişti. Bunun üzerine başkan Huang Zhang da bir açıklama yaparak yeni gelecek modelin eskisi ile tamamen aynı olacağını onayladı.

Geçtiğimzi günlerde Li Nan tarafından yayınlanan resimler de bunu gösteriyor. Burada o zaman şöyle bir soru oluşuyor. Peki ya o zaman bu telefonların bir öncekinden farkı nedir? Fark olarak belleğinin yükseltilmesi ve üstün kaliteli fotoğraf sensörünün olmasıdır. Ama çok etkin diyebileceğimiz konularda yeniliklerin olacağı düşünülmüyor. Telefonun sunum tarihi ise 3 kasım olarak beklenmektedir. Çıkış tarihi’de o zaman açıklanması bekleniyor.

Meizu Pro 6s ile ilgili görüşlere baktığımız zaman da Meizu Pro 6 ile neredeyse tamamen benzerlik olacağı eleştirilirken, bir yandan da Meizu Pro 6 seven kullanıcıları bu akıllı telefonun bir kademe daha üst düzeyi olan Meizu Pro 6s için aynı kalitede olacağından olumlu yorumlar yapmaktadırlar. Gelişmeleri önümüzde ki günlerde göreceğiz!


İlginizi Çekebilir
Teknoloji Haberleri

Android 13 Kullanan Telefonlar: Sadece %5.2

Android 13, 2021 yılının Ağustos ayında tanıtımı yapılan Android işletim sisteminin en son…
Read more
Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S23 Fiyatları Belli Oldu! [S23, S23+, S23 Ultra]

Koreli teknoloji devi Samsung, bir kaç gün önce Samsung Galaxy S23 serisinin 1 Şubat 2023…
Read more
Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S23 Ultra Görüntüleri Sızdı!

Samsung’un 1 Şubat 2023 günü tanıtacağı S23 serisi için yeni sızıntılar ortaya…
Read more

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *