Android Telefonlar

İşte Samsung Galaxy S7 Arka Fonlar ve Detaylar


Barselona’da MWC 2016 sırasında yaklaşık iki hafta sonra gerçekleşecek olacak tanıtımda sunulacak yeni teknoloji harikası Galaxy S7 telefonu ile ilgili söylenti ve resimler çıkmaya devam ediyor. Fuarı bekleyemeyen takipçilerimiz için Güney Koreli üreticinin teknoloji harikası telefonları için standart arka fon resimlerini paylaşıyoruz. Galeride ister Samsung Galaxy S7 isterse de S7 Edge telefonları için olacak tam on üç duvar kağıdı (arka fon)bulabilirsiniz. Gördüğünüz gibi bu duvar kağıtları (Arka fon) özellikle beyaz, siyah, gümüş ve altın renk olacak bu telefonların renkleriyle mükemmel bir uyum sağlamak için yapılmıştır

Samsung Galaxy S7 için Arka Fon resimleri

Yeni seri Galaxy S7 bir daha kompakt bir tasarıma sahiptir ve böylece objektif için hasar riski daha azdır. Şöyle ki, S6 telefonlarında sensör çıkıntısı 1,7 milimetreydise, yeni S7 telefonlarında bu çıkıntı sadece 0.8 milimetre olacaktır.

ffc-nedir

Ve nihayet yukarıda FCC tarafından yayınlanan ekran alıntısını görebilirsiniz. Galaxy S7 Edge 3600 mAh pile sahip olacak. 21 Şubat’ta yeni akıllı telefonun tüm ayrıntılarını bileceğiz ama internette sızan yeni haberleri de sizin huzurunuza getirmeye devam edeceğiz.


İlginizi Çekebilir
Android Telefonlar

Samsung Müzik Bulma Özelliği Nedir?

Akıllı telefonunuzda dinlediğiniz herhangi bir müziğin veya sesin kime ait olduğunu öğrenmek…
Read more
Android Telefonlar

Samsung Notları Aktarma Nasıl Yapılır?

Notlar, yeni nesil cep defterleridir. Herhangi bir konu hakkında bir not alacaksak, hemen akıllı…
Read more
Android Telefonlar

Samsung Telefondan Tablete Görüntü Aktarma Nasıl Yapılır?

Tabletler, telefonlara göre daha büyük ekrana sahip olduğu için video veya görüntü depolamak…
Read more

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *