Teknoloji Haberleri

İnstagram’da Kimin Geri Takip Etttiğini Öğren!


İnstagram’da Sizi Kimlerin Geri Takip Ettiğini Öğrenin

Popüler video ve resim paylaşma uygulaması olan Instagram, yeni özelliğiyle kullanıcılarını bir hayli mutlu edecek gibi görünüyor. Artık Instagram’da geri takip durumunu kolayca öğrenebileceğiz. Popüler video ve resim paylaşma uygulaması olan Instagram, son zamanlarda yaptığı yeniliklerle kullanıcılarını bir hayli mutlu etmektedir. Bu yeniliklerinin arasına bir yenisini daha katan Instagram, bu sefer takip edilen kişiler hakkında daha detaylı bilgilerin sağlanmasına yönelik bir sistem üzerinde çalışmaktadır.

İnstagram takip edeni öğrenme

Instagram son zamanlarda arama algoritmasında bir takım yenilikler yapmıştır. Artık aramalarımızı artık kişi, lokasyon ve tag’lara göre yapabilmekteyiz. Kişiler sekmesini detaylı olarak incelediğimizde ise kişilerin altında bir takım bilgilerin yazdığını görebiliriz. Birini aradığımızda kimler tarafından takip edildiğini, takipçi sayısını ve bizi takip edip etmediği gibi bilgileri görebiliyoruz. Takipçisi yüksek kullanıcılar hemen ilk sıralarda yer almaktadır.

Instagram’da sizi takip edenleri değerlendirin. Küçük bir yenilik gibi duran bu özellik Instagram’ın arama fonksiyonlarının daha işlevsel hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Böylece Instagram’da kullanıcıları geri takip edebilme özelliği daha da işlevsel kılınmış oluyor. Eğer bu tür istatistikleri kovalayan biriyseniz internet üzerinde mutlaka “profilime kimler bakmış” gibi aramalar yapıyorsunuz. Bu özellik ile artık bu tür aramaları yapmaya pek gerek kalmayacak. Böylece meşhur sosyal medya virüslerine de bulaşmadan işinizi halledeceksiniz. Ancak şunu belirtelim bu özellik henüz tüm Instagram kullanıcılarında yok.


İlginizi Çekebilir
Teknoloji Haberleri

Android 13 Kullanan Telefonlar: Sadece %5.2

Android 13, 2021 yılının Ağustos ayında tanıtımı yapılan Android işletim sisteminin en son…
Read more
Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S23 Fiyatları Belli Oldu! [S23, S23+, S23 Ultra]

Koreli teknoloji devi Samsung, bir kaç gün önce Samsung Galaxy S23 serisinin 1 Şubat 2023…
Read more
Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S23 Ultra Görüntüleri Sızdı!

Samsung’un 1 Şubat 2023 günü tanıtacağı S23 serisi için yeni sızıntılar ortaya…
Read more

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *