Android Telefonlar

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları


Android telefonlarınız ile kusurlu fotoğraflarınızı kusursuz bir hale sokabilirsiniz. Üstelik bunları çeşitli fotoğraf düzenleyici uygulamalar ile yaparak çok basit aynı zamanda hızlı bir şekilde yapmanız mümkündür.

FaceTune

Bu fotoğraf düzenleyici uygulamalardan biri Facetune uygulamasıdır. Facetune uygulaması ile fotoğraflarınızda yer alan kusurları kapatabilirken renk değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli aksesuarların sizde nasıl duracağı hakkında bu uygulama sayesinde bilgi sahibi olmanızda mümkündür.

Retrica

Bir diğer fotoğraf düzenleme uygulaması Retrica’dır. Ancak bu uygulama fotoğraf çektikten sonra değil çekerken düzenlemeler yapabileceğiniz renk değişimleri ile karşımıza çıkan ve en fazla tercih edilen fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir.

Pixtr

Fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir diğeri ise Pixtr’dir. Bu uygulama sayesinde cildinizde yer alan lekeleri, sivilceleri ve izleri çok kolay bir şekilde kapatabilir aynı zamanda yüzünüzün ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Fotoğraf düzenleme uygulamalarından ilgi görenler arasında Foto Makyaj vardır. Bu uygulama sayesinde gözlerinizi büyütebilir aynı uygulamayı dudaklarınıza ve yüzünüzde yer alan her yere bu gibi özellikleri uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda makyaj yapabilme şansınız da vardır. Böylece makyajsız ama güzel bir fotoğrafınızı makyajlı bir şekilde çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Visage Lap

Visage Lap bir diğer önerebileceğimiz fotoğraf düzenleme uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu uygulama sayesinde kusurlarınızı kapamanız oldukça kolay bir şekilde gerçekleşirken aynı zamanda çok doğal bir görünüm ile bunu elde edersiniz.


İlginizi Çekebilir
Android Telefonlar

Samsung Müzik Bulma Özelliği Nedir?

Akıllı telefonunuzda dinlediğiniz herhangi bir müziğin veya sesin kime ait olduğunu öğrenmek…
Read more
Android Telefonlar

Samsung Notları Aktarma Nasıl Yapılır?

Notlar, yeni nesil cep defterleridir. Herhangi bir konu hakkında bir not alacaksak, hemen akıllı…
Read more
Android Telefonlar

Samsung Telefondan Tablete Görüntü Aktarma Nasıl Yapılır?

Tabletler, telefonlara göre daha büyük ekrana sahip olduğu için video veya görüntü depolamak…
Read more

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *