Android Telefonlar

En Beğenilmeyen Android Sistemli Akıllı Telefonlar!


Android-Icon

Android işletim sistemli akıllı telefonlar genellikle beğenilse de aşağıda ki listede olan bu akıllı telefonlar yapılan araştırma’da en beğenilmeyen akıllı cihazlar arasına girmiştir. Biz tüm bakış açılarından, inanılmaz bir performans sergileyen cihazlar hakkında konuşmaya artık alıştık. Galaxy Note 4, LG G3, HTC One ve Motorola Moto X gibi telefonları düşünelim. Ama sıra düşük kaliteli cihazlar hakkında konuşmaya geldiğinde işler değişiyor. Android Reddit topluluğu son zamanlarda kendi kullanıcıları arasında en kötü akıllı telefonlarla ilgili bir anket gerçekleştirdi. İşte en kötü beş Android telefon modellerinin sıralamasını veriyoruz.

ZTE Blade

ZTE çok ucuz, düşük cihazlar konusunda uzmanlaşmış ve dünyanın geri kalanında çok az bilinen Çinli bir üreticidir. ZTE Blade Reddit kullanıcısına göre standart kullanımı ile, şimdiye kadarki en kötü akıllı telefonlardan biridir.

Motorola Droid

Bu listede ABD’de büyük bir başarı kaydetmeyi başarmış ilk Android cihazlardan biri olan Motorola Droid gibi bir cihazı bulmak çok garip görünüyor. Bu durumda kararı cihazın performansını beğenmeyen kullanıcı veriyor. 256MB RAM ile Google Maps sık sık çöküyordu. Launcherin ilk sürümleri bile çok kötüydüler ve şeyler sadece 2010 ortalarına doğru bir az daha geliştirilmiştir.

T-Mobile G2x

Fotoğrafta gördüğünüz gibi LG G2x arkasındaki metal yüzündün, görüntü bakımdan da hiç de güzel bir cihaz değildi. XDA – yı konu alan forumda ortaya çıkan temel sorun, bu telefonun hiç bir zaman düzgün çalışmamasıymış gibi örünüyor.

Sony Xperia U

Kullanıcıya göre “U” simgesinin “useles” yani yararsız için kısaltma olduğunu , digerleri de “ugly” yani çirkin sözünün kısaltması olduğunu düşünüyorlar. Bu telefonların en önemli tarafı altındakı renkli kısmın değişebilmesiydi. Ama bu çirkin telefonlar Sony – nin kendisi tarafından da kısa zamanda unutuldu.

HTC Wildfire

Bu akıllı telefon özellikle 150 MB dahili belleğe sahip olması ile tanınıyordu. Bu dönemde ayrıca diğer başarılı model olan EVO 4G LTE modeli de sunuldu. Neyse ki, HTC kendi hatalarını değerlidirdi ve kaliteli modellerini yayınlamaya başladı.


İlginizi Çekebilir
Android Telefonlar

Samsung Müzik Bulma Özelliği Nedir?

Akıllı telefonunuzda dinlediğiniz herhangi bir müziğin veya sesin kime ait olduğunu öğrenmek…
Read more
Android Telefonlar

Samsung Notları Aktarma Nasıl Yapılır?

Notlar, yeni nesil cep defterleridir. Herhangi bir konu hakkında bir not alacaksak, hemen akıllı…
Read more
Android Telefonlar

Samsung Telefondan Tablete Görüntü Aktarma Nasıl Yapılır?

Tabletler, telefonlara göre daha büyük ekrana sahip olduğu için video veya görüntü depolamak…
Read more

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *