Android Uygulamalar

Dubsmash Nedir? Nasıl Kullanılır?


Dubsmash, bir dublaj uygulamasıdır. Dubsmash uygulamasının içerisinde bulunan ses dosyaları ile dublaj yapma imkanı sağlar. Bunun içinde yapmanız gereken android uygulama marketine giderek Dubsmash uygulamasını indirmek olacaktır. Uygulamayı indirdikten sonra hangi dili seçerseniz o dile göre ses dosyaları karşınıza gelecek ve dublaj yaparak eğlenceli vakit geçirmeye başlayacaksınız.

En iyi dublasj uygulaması!

Dubsmash şuanda dublaj uygulamaları arasında en fazla olumlu puanı toplamayı başararak en iyi dublaj uygulamalarında birinci sırada yerini almıştır. Bu uygulamayı özel kılan hem çok fazla ses seçeneğinin olması hem de çok rahat bir şekilde kullanımı olduğunu söyleyebiliriz.

Dublarınızı Sosyal Medya’da Paylaşın

Dubsmash uygulamasında bir dublaj(dub) yaptınız ve bunu sosyal medya profilinizde paylaşmak istiyorsunuz. Bunun için zorlu yollardan geçmenize gerek yok. Dubsmash uygulamasında dub oluşturduktan sonra karşınıza sosyal medyada paylaş butonları çıkıyor ve sizde hızlı bir şekilde yaptığınız dublajı sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın görüp eğlenmesini sağlayabiliyorsunuz.

Dubsmash Nasıl Kullanılır?

Dubsmash Uygulaması – Google Play

İlk olarak yukarıda ki linkten dubsmash uygulamasını indiriyorsunuz. İndirdikten sonra uygulamayı kuruyoruz ve uygulamayı açıyoruz. Açtığımız zaman ülke soracaktır(Ses dosyalarını listelemek için) Ülkeyi seçiyorsunuz ve kategoriler halinde karşınıza sesler geliyor.

İstediğiniz ses kategorisine giriyorsunuz veya yukarıda ara kısmından ses araması yapabilirsiniz(kemal sunal dublajları,kuzey dublaj) gibi ve ses dosyasının üstüne tıklıyorsunuz. Tıkladığınız zaman ön kameranız ile bir video kaydedici açılıyor ve başlat diyerek dublajınızı yapmaya başlıyorsunuz.


İlginizi Çekebilir
Android Uygulamalar

Android Whatsapp Avatar Oluşturma Nasıl Yapılır?

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarını elinde bulunduran Meta, Whatsapp Avatar…
Read more
Android Uygulamalar

Google Maps Çevrimdışı Nasıl Kullanılır?

Google Maps, yani Google Haritalar belki de son yılların en önemli yazılımlarından birisidir.
Read more
Android Uygulamalar

Samsung Galaxy Store Uygulama İndirmiyor ÇÖZÜMÜ

Samsung akıllı telefonlarda varsayılan olarak gelen Samsung Galaxy Store son yıllarda kendisini…
Read more

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *