Android Telefonlar

Akıllı Telefonlar İçin Son Moda Kulaklıklar


Akıllı telefonlarda en çok kullanılan aksesuarlarının başında, kulaklıklar geliyor. Günümüzde her telefona uygun olacak şekilde farklı kulaklıklar üretiliyor. Doğru kulaklık seçimi dinlenilen müzik kalitesinde ya da telefon konuşmalarında oldukça önemli bir hale geliyor. Kulaklıkların kısa süre içerisinde bozulmaması için ses iletimi, kablo kalitesi ve aynı zamanda kulak yapısına uygun olması gerekiyor.

Günümüzde akıllı telefonlar için telefon kulaklıkları üretiliyor. Son zamanlarda özellikle kablosuz kulaklıklar moda oldu. Suya dayanıklı, şarj edilebilmesi, mikrofon sesiyle görüşme gibi çeşitli özellikleri bir arada barındıran bu kulaklıklar günümüzde birçok kişi tarafından tercih ediliyor. İşte akıllı telefonlar için moda kulaklık önerileri:

Apple AirPods

Bu ürünün en çok tercih edilen özelliklerinin başında kablosuz olması geliyor. Bu kulaklığı kullanmak isteyenler, kulaklıklar kaybolur mu sorusunu sormaya başladı. Airpods, kullanıcıların akıllarındaki soru işaretlerini gidermek amacıyla, takip edilebilen uygulamasını tanıttı. Kulaklıkların şarj edilebilir olması, otomatik eşleştirme ve iki kez dokunulduğunda Siri’nin etkinleştirilmesi en çok beğenilen özellikleri arasında.

Sony XBA-H1

Kulaklıklarda sesten çok konfora önem verenlerin tercihi arasında olan bu kulaklık, konfor konusunda son derece iddialı. Üstün ses performansı ile de kullanıcıların dikkati çeken bu kulaklık, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor.

Jabra Rox

Bluetooth kulaklık sevenlerin tercihleri arasında olan bu kulaklıklar, son derece rahat. Kullanımının kolay olması, boyutunun rahatsız etmeyecek kadar büyük olması kullanıcıların tercih etme sebebi. 5 saatlik telefon konuşmasına ve 6 saatlik müzik dinlemeye imkân veriyor.


İlginizi Çekebilir
Android Telefonlar

Samsung Müzik Bulma Özelliği Nedir?

Akıllı telefonunuzda dinlediğiniz herhangi bir müziğin veya sesin kime ait olduğunu öğrenmek…
Read more
Android Telefonlar

Samsung Notları Aktarma Nasıl Yapılır?

Notlar, yeni nesil cep defterleridir. Herhangi bir konu hakkında bir not alacaksak, hemen akıllı…
Read more
Android Telefonlar

Samsung Telefondan Tablete Görüntü Aktarma Nasıl Yapılır?

Tabletler, telefonlara göre daha büyük ekrana sahip olduğu için video veya görüntü depolamak…
Read more

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *